P0

Uostas ir jūra

Edvardas Simokaitis tapo Uosto direkcijos valdybos nariu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-14


Susisiekimo ministro įsakymu Uosto direkcijos valdybos nariu paskirtas Klaipėdos miesto tarybos deleguotas Savivaldybės administracijos Finansų ir turto departamento turto skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis.

Edvardas Simokaitis (dešineje) ir Kastytis Macijauskas. Martyno Vainoriaus nuotr.

Jis pakeitė Savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros departamento direktorių Kastytį Macijauską, pasitraukusį iš šių pareigų dėl to, kad į naujos kadencijos miesto Tarybą pagal Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą yra išrinkti tuometinis Uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus ir  krovos kompanijų asociacijos nariai Vidmantas Dambrauskas bei Arūnas Tuma. K. Macijausko nuomone, tokia situacija jam gali sukelti interesų konfliktą.

Uosto direkcijos valdybą, kurios pirmininkas yra Nerijus Udrėnas, sudaro: Saulius Kerza, Vaidotas Rūkas, Eligijus Kajieta ir Edvardas Simokaitis.


  2019-06-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt