P0

Fotoreportažai, Regionas

Kretingoje surengė baltą vakarienę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-15


Baltai pasipuošę svečiai penktadienio vakarą rinkosi į Kretingos bibliotekos kiemelyje vykusią „Vasara kvepiančią vakarienę“, kuriame stovėjo elegantiškai dekoruoti stalai.

Tokio pobūdžio renginys Kretingoje vyko pirmąjį kartą – kretingiškius įkvėpė gražus didmiesčių pavyzdys: vakarienę baltai turi Paryžius, ji vyksta ir Vilniuje, Klaipėda vasarą renkasi į Mėlynąją vakarienę.

Pasak organizatorių, paskelbus registraciją, sulaukta didžiulio norinčiųjų dalyvauti aktyvumo. Anot bibliotekininkės Ingos Tirevičiutės, kuri yra šios vakarienės Kretingoje iniciatorė, šiuolaikinė visuomenė kelia vis aukštesnius reikalavimus kultūros kokybei ir įvairovei, tad natūralu, kad nauji, pirmą kartą organizuojami renginiai sulaukia didesnio gyventojų susidomėjimo. Ji viliasi, kad „Vasara kvepianti vakarienė“ taps tradicine ir tai bus išskirtinis elegantiškas Kretingos miesto šventės renginys.

I. Tirevičiutė sako, kad idėja suorganizuoti „Vasara kvepiančią vakarienę“ gimė netikėtai.

„Kai įsikūrėme naujose bibliotekos patalpose žvelgdama į jaukų bibliotekos kiemelį įsivaizduodavau medžių apsuptyje baltomis staltiesėmis nuklotus stalus, papuoštus gėlėmis ir žvakėmis, baltais drabužiais pasipuošusius kretingiškius ir miesto svečius, gardžiai kvepiančias vaišes, muziką ir tą neapsakomą, kvapą gniaužiantį bendrystės jausmą. Tada supratau, kad noriu šią idėją įgyvendinti”, – pranešime cituojama I. Tirevičiutė.

Pirmą kartą Kretingoje vykstanti „Vasara kvepianti vakarienė“ vyko Kretingos miesto 766-ojo gimtadienio proga. Dalyvauti elegantiškoje vakarienėje buvo kviečiami visi norintys, buvo raginamos prisijungti Kretingos bendruomenės, įmonės, šeimos, kolektyvai.

Per 120 dalyvių elegantiškai vakarieniaudami ypatingai šiltai sutiko kraštietę, muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ laimėtoją Indrę Juodeikienę. Gausiais aplodismentais buvo palydėti ir šokių studijos „Ritmas“ auklėtinių pasirodymai. Auditoriją įtraukė įvairios literatūrinės užduotys.

Dariaus Šypalio nuotr.


  2019-06-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt