Kretingos biblioteka

Kretingos bibliotekoje – paskutinysis Hario Poterio renginys

Baigiantis vasarai penktus metus iš eilės į Kretingos biblioteką susirenka daugybė jaunuolių, persirengusių Hario Poterio knygos veikėjų personažais – „raganos“ ir „burtininkai“, smalsiai laukę kasmetinio burtais ir magija apipinto Hario Poterio knygų serijomis...

„Baltajame vakare“ pristatyta literatūrinė kvapų kolekcija

Kretingos biblioteka vasarą pasitiko Šv. Antano atlaidų ir Kretingos miesto šventės metu organizuojamu, tradiciniu tapusiu renginiu „Baltasis vakaras“. Kretingos bibliotekoje „Baltasis vakaras“ organizuotas jau trečiąjį kartą. Šiemet kretingiškiai buvo pakviesti kiek...

Kretingoje surengė baltą vakarienę

Baltai pasipuošę svečiai penktadienio vakarą rinkosi į Kretingos bibliotekos kiemelyje vykusią „Vasara kvepiančią vakarienę“, kuriame stovėjo elegantiškai dekoruoti stalai.

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest