Spyglys

Išlaikykite stilių*

Spyglys
2019-06-19


Ir „Atvira Klaipėda”, ir Spyglys jau ne kartą rašė, kaip sunku dirbti yra po pavasario rinkimų vargais negalais susiformavusiai valdančiajai daugumai –  negana to, kad kiekvieną kartą reikia kantriai  ir daug organizuotis, jog būtų kvorumas ir dar derintis, kad tas kvorumas sutaptų su dažnomis mero komandiruotėmis į Briuselį, tai dar ir opozicija kaip niekad velnių priėdusi. Dar tik kadencijos pradžia, o jau į teismą kreipėsi! Ko tada laukti toliau?

Spyglys savo ruožtu opozicijoje dirbantiems valstiečiams jau šį ketvirtadienį vyksiančio miesto Tarybos posėdžio metu siūlo valdančiuosius nustebinti ir stilistiškai. Juolab kad pradžia jau padaryta – prieš mėnesį žiūrint į uostininkus ir į prie jų prisijungusį Arūną Andziulį buvo galima pajusti deja vu efektą – lyg ir reklaminio plakato nužengę. Reikalus gadino tik Ligita, Romaldas ir Viktoras.

Bet jei šįkart ir jie pasistengs, žiūrėk, turėsime ne tik karingą, vieningą, bet ir itin stilingą frakciją.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-06-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt