P0

Politika, Svarbu

Prisiekė nauja Tarybos narė (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-20


Klaipėdos miesto taryboje – dar vienas pasikeitimas.

Vietoje gegužės pabaigoje Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo paskirto konservatoriaus Andriaus Dobranskio prisiekė partijos kolegė Justina Kunickaitė.

Jos priesaiką priėmė Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė Laura Matjošaitytė.

Ji darbuosis Miesto ūkio ir aplinkosaugos komitete.


2019-06-20

Vienas komentaras apie “Prisiekė nauja Tarybos narė”

  1. Ką p.Justina galės gero miestiečių labui nuveikti , JEIGU jos ne kartą buvo prašoma pranešti ,kada Seimo narė Agnė Bilotaitė bus Klaipėdoje ir būtų galima su ja susitikti per priėmimą (buvo klausimų kaip išrinktai Seimo narei dėl netvarkos daugiabučių gyvenamųjų namų administratorių darbe ir kt.Buvo pažadėta ,bet…. daugiau nei metai kaip TYLA ,o GAL p.Agnė Bilotaitė NEBŪNA KLAIPĖDOJE ?!😁Tokie ,sąrašiniai ” miestų savivaldybių tarybose neturėtų būti : reikėtų BENDRO VIENO partijų sąrašo po vienodą asmenų skaičių iš dalyvaujančių rinkimuose ,o miestiečiai PATYS iš BENDRO sąrašo išsirinktų tuos , kuriais pasitiki ir kurie tikrai dirbs ne partijai ,kad geriau pasirodytų (partiečių lašas jūroje ),bet MIESTIEČIŲ LABUI .Gal todėl ir žmonės į rinkimus nebeina ,nes renka VIENUS ,o staiga siurprizas –KITAS besėdys .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt