Transportas

„Krokodilai” mirs liepą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-25


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) praneša, kad liepos pabaigoje autobusuose išmontuos mechaninius komposterius popieriniams bilietams žymėti.

Kartiniai popieriniai bilietai nuo tada bus žymimi tik oranžiniuose komposteriuose nuskaitant ant jų esantį QR kodą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Pereiti nuo mechaninės perforacijos prie QR kodo žymėjimo techniškai buvome pasiruošę jau pusmetį. Tačiau dar buvo likę senųjų bilietų atsargų pas vežėjus ir platintojus. Kad nereikėtų surinkinėti ir nurašinėti tų nepigiai pagamintų senųjų bilietų, kol kas autobusuose laikome abi popierinių bilietų žymėjimo sistemas: seni bilietai švaria nugarėle žymimi senuosiuose „krokodiluose“; naujieji, su QR kodu nugarėlėje, – oranžinio komposterio apačioje, priglaudžiant prie stiklinio langelio”, – rašoma įstaigos pranešime.

Teigiama, kad senųjų bilietų atsargos kioskuose jau baigėsi, jų nebeturi ir vairuotojai. Todėl iki Jūros šventės senieji komposteriai bus išmontuoti ir autobusuose liks vienintelis popierinių bilietų žymėjimo būdas – nuskaitant ant jų esantį QR kodą oranžiniame komposteryje.

KKT ragina klaipėdiečius, dar turinčius seno pavyzdžio bilietus, juos išnaudoti per artimiausią mėnesį. Nepanaudotus seno pavyzdžio bilietus bus galima iki metų pabaigos grąžinti ir atsiimti pinigus KKT Klientų aptarnavimo centre, S. Daukanto g. 13A.


2019-06-25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt