P0

Vasara

Pėsčiųjų takas Melnragės paplūdimyje baigiamas tvarkyti

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-06-26


Klaipėdos savivaldybės administracijos Miesto ūkio departamento direktorius Liudvikas Dūda, atsakydamas į „Atviros Klaipėdos” paklausimą dėl klaipėdietės Danutės mūsų portale išsakytų pastabų dėl padėties Melnragės moterų paplūdimio prieigose, per atstovę spaudai trečiadienį, baigiantis darbo dienai, atsiuntė komentarą.

„Atviros Klaipėdos” žurnalistė teiravosi, kas šioje vietoje atlieka darbus ir ar jų nebuvo galima spėti baigti iki vasaros sezono pradžios.

Į minėtus klausimus sulaukėme štai tokio atsakymo:

Viešieji pirkimai vykdomi esant užtikrintam biudžetui, kuris šiais metais buvo patvirtintas vasario mėn. pabaigoje. Po to skelbiamas konkursas, pirkimo procedūros užtrunka apie mėnesį. Po sutarčių pasirašymo rangovas turi paruošti gaminius. Dėl šių priežasčių darbai negali būti įgyvendinti iki vasaros ir todėl nusikelia į vasaros sezoną. Klaipėdos paplūdimių prieigose ir kopose mediniai takai sudaro 6800 metrų ir klojami pagal būklę ir tvarkomi nuolat.  

Moterų paplūdimys bus baigiamas tvarkyti dviejų savaičių laikotarpyje”.  

Kartu kitu el. laišku jau pats direktorius atsiuntė tris nuotraukas, kurias pakomentavo taip: „Siunčiame nuotraukas, kaip šiuo metu atrodo takeliai, vedantys į moterų paplūdimį I Melnragėje. Minėti takai netrukus bus baigti”. 


  2019-06-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt