P0

Uostas ir jūra

Vieną prabangiausių kruizinių laivų sustabdė bangos (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-04


Penktadienį nuo 7 iki 15 val. Klaipėdoje turėjo viešėti kruizinis laineris „Seven Seas Explorer”, plukdantis 677 keleivius iš 37 valstybių. Didžioji jų dalis yra iš JAV.

cruisemapper.com nuotr.

„Cruise Services Klaipėda” kruizų aptarnavimo vadovė Agnė Mikniūtė informavo, kad „Seven Seas Explorer” į Klaipėdą šįkart negali įplaukti dėl didelio bangavimo. Kiti jo vizitai šiemet yra suplanuoti  liepos 17 d. bei rugpjūčio 5 d.

Su Maršalo salų vėliava plaukiojantis laivas Klaipėdoje lankosi nuo 2017 m. Jis priklauso JAV kruizinių linijų kompanijai „Regent Seven Seas Cruises”. 224 m ilgio laivas buvo pastatytas 2016 metais Italijoje. Laive yra 13 denių ir tik 377 kajutės. „Seven Seas Explorer” laivu vienu metu gali keliauti 750 keleivių bei 542 įgulos nariai.

Pasak laivo savininkų, „Seven Seas Explorer” yra vienas prabangiausių kruizinių laivų pasaulyje. Visos laive esančios kajutės – interjero dizainerių sukurti apartamentai. Viršutiniuose deniuose esančios kajutės yra teminės. Interjero temos varijuoja nuo prašmatnaus vasaros namelio iki Parko Aveniu apartamentų.


Uosto vidus kompas

2019-07-04

Vienas komentaras apie “Vieną prabangiausių kruizinių laivų sustabdė bangos”

  1. rytojaus dienos skaičius mieste. Gražu. Tik Įdomu kaip pasitiksime? Vėl klumpakoji šoksim? Į Akropolį nuvešim. Vėliau Akropolis atsidėkos-parems festivalį tam tikrą. Žiūrint tik pačiu primityviausiu kampu, į miestą atplaukia 677 ne ploniausios pasaulio piniginės ir galėtų per pusdienį miestelyje palikti min 677 000 eur. Ir tai be logistikos ir uosto rinkliavų ir tik vienas laivas!!! Ką galima nuveikti čia per pusdienį? Sutikime ne kažin ką, bet išsivežti norą čia dar kartą sugrįžti tai tikrai galėtų. Ar išsivež :):)? Mūsų miestelio prioritetai naftų bačkos, Begos, Klasko šaldytuvai, angarai ir kalnai kitokio brudo, nes jie ( Achema) to labiau nori. Ir išplauks. O mes ką? Mes toliau kankinsimės su mintimis ar teisingai pasirinkome pensijinį fondą ar kažkokią pakopą. Į tokį laivelį, tapus pensininku, mums nelemta ir kojos įkelti. Gal mes kokie UO (vert. iš rusų klb. -protiškai atsilikęs)?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt