P0

Politikų tribūna

Eugenijus Gentvilas: „Liberalai nedalyvaus valdančiųjų tarpusavio rietenose“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-04


„Vilkas yra alkanas ir dėl to ėriukas yra labai kaltas“ – taip Gedimino Kirkilo ir Ramūno Karbauskio išpuolius prieš Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį vertino Liberalų sąjūdžio partijos pirmininkas, klaipėdietis Eugenijus Gentvilas.

Žinia, Seimo valdančiosios daugumos formavimu jau antrą mėnesį užsiimantys valstiečiai ir socdarbiečiai vakar pareiškė, kad partijų susitarimai galios tik tuo atveju, jei V. Pranckietis nebebus Seimo pirmininkas.

„R. Karbauskis keršija Seimo pirmininkui už neklusnumą, o G. Kirkilas paprasčiausiai nori pabūti Seimo vadovu prieš paskutinę ir neišvengiamą jo partijos kelionę į pražūtį. Tokie ultimatyvūs pareiškimai parodė, kad valdančiųjų kalbos apie socialinės atskirties mažinimą, vaiko pinigus ir kitas valstybės problemas buvo tik figos lapelis, o esmė yra postai, pareigos, garbės troškimo bei keršto motyvai. Tokie išpuoliai prieš Seimo pirmininką yra R. Karbauskio bei G. Kirkilo primityvios užgaidos, todėl Liberalų sąjūdžio frakcija Seimo pirmininko nušalinimo procedūrose nedalyvaus“, – pranešime spaudai cituojamas partijos pirmininkas.


  2019-07-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt