P0

Fotoreportažai, Sportas

Klaipėdoje – Baltijos šalių riedlentininkų ir BMX dviratininkų varžybos (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-07-06


Šeštadienį Sąjūdžio parke Klaipėdoje vyko pirmasis Baltijos šalių riedlenčių ir BMX dviračių čempionatas.

Prieš prasidedant jaunių riedlentininkų kvalifikaciniams važiavimams, dalyvius registravusios merginos dar negalėjo pasakyti tikslaus visų varžybų dalyvių skaičiaus, mat dalyviai registravosi net ir prasidėjus varžyboms. Vėliau paaiškėjo, kad tarp jaunių (iki 16 metų) buvo užsiregistravę 10 riedlentininkų ir tiek pat BMX  dviratininkų, o tarp suaugusiųjų prieš prasidedant jų varžyboms sąrašai skelbė, kad registruoti 26 riedlentininkai ir 7 BMX dviratininkai.

Palmiros Mart nuotr.

Pakalbinti trys jaunieji BMX dviratininkai klaipėdiečiai Gvidas, Laurynas ir Ernestas sakė šiuo sportu užsiiminėjantys nelabai seniai, bet vis tiek nusprendę išbandyti savo jėgas (nuotr.) .

Priešpiet po jaunių riedlentininkų važiavimų į kovą stojo suaugusieji.

Nors kai kurie iš jų demonstravo įspūdingus triukus, neišvengta ir gana pavojingų kritimų. Vienas riedlentininkas dėl to tęsti varžybų nebegalėjo. Nuo pat varžybų pradžios iki pabaigos šalia budėjo greitosios medicinos pagalbos automobilis.

Gausiai susirinkusių ekstremalaus sporto fanų abejingais nepaliko čempionato pabaigoje vykę SKATE „Speed Challenge“ („Greičio iššūkis) ir „Biggest Air Contest“ („Aukščiausias šuolis“) pasirodymai.

Suaugusiųjų grupėje apdovanojimai buvo skirti pirmų, antrų ir trečių vietų laimėtojams, o jauniams atiteko ateities riedlentininkų ir BMX rėmėjų įsteigti prizai.

Nuo kitų, 2020-ųjų, metų riedlenčių sportas papildys olimpinių sporto šakų gretas: riedlentininkai pirmą kartą sporto istorijoje startuos Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse.

Praėjusį rudenį Lietuvos riedlenčių federacijos prezidentas Justinas Ivoška „Atvirai Klaipėdai” buvo sakęs, jog lietuvių riedlentininkai turi ambicijų sudalyvauti 2024-aisiais Paryžiuje vyksiančioje Vasaros olimpiadoje.


2019-07-06

Vienas komentaras apie “Klaipėdoje – Baltijos šalių riedlentininkų ir BMX dviratininkų varžybos”

  1. O didžioji kovuotoja už Mariu bendruomene:D) /o is tikruju užsavo interesus/ Ligita kadaise iš miesto tarybos reikalavo sulygint ,,Mašioto kalneli ” ir tiek žiniu.,,Reikia pastatyti kelis suoliukus – to užtenka” šnekėjo iš tarybos tribūnos ta kur išėjo ir vėl sugryžo i miesto valdžia. Gerai ka Simonaviciutė tuomet būdama adm.direktorium jai tvirtai be ceremoniju išrėžė/irgi iš tos pačios triūnos/, kad projektas jau padarytas ir atsiradus finansavimui bus vykdomas. Tai dabar ir džiaugiasi labjausiai valdžios užmirštas ir teršiamas Lezo rajons tokia vieta..Tiesa, ten įrengta tik dalis to kas turi būt pagal tech.projektą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt