Verslas

„Baltic Talents” tampa BIT

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-09


Prieš beveik 4 metus Klaipėdoje įsteigta ir šiuo metu visuose trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikianti akademija „Baltic Talents” keičia pavadinimą į BIT – Baltic Institute of Technology (Baltijos technologijų institutas).

„Prekės ženklo keitimas buvo ilgai planuotas veiksmas. Įmonės pavadinimas į Baltijos technologijų institutą, UAB pakeistas jau daugiau nei prieš metus. Toks prekės ženklo keitimas motyvuojamas tuom, jog įstaiga siekia eiti formaliojo mokslo keliu. Jau šiandien esame licencijuota IT mokykla, išduodanti valstybinius kvalifikaciją pripažįstančius diplomus, ir ateityje siekiame eiti į aukštąjį mokslą. Taigi senąjį pavadinimą tiesiog išaugome“, – pranešime spaudai cituojami Baltijos technologijų instituto atstovai.


2019-07-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt