P0

Politika, Svarbu

Paskutinis valdžios postas: vėl intriga (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-09


Valdančioji Klaipėdos dauguma turi iš naujo sukti galvą, ką pasodinti į paskutinį laisvą postą – į antrąją Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo kėdę. Ją turėjusi užimti Klaipėdos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vyresnioji patarėja Rasa Bekėžienė, dalyvavusi rinkimuose mero komiteto sąraše, atsisakė pretenduoti į šį postą.

Rasa Bekėžienė. uzklaipeda.lt nuotr.

Tiek meras Vytautas Grubliauskas, tiek pati buvusi kandidatė teigė, jog taip apsisprendė dėl asmeninių priežasčių. Jų R. Bekėžienė „Atvirai Klaipėdai” sakė nenorinti detalizuoti.

Meras antradienį tikino, kad apie naują pretendentą paskelbs arba trečiadienį, arba ketvirtadienį.

„Jų tikrai buvo ne vienas. Iš viešai minėtų tai ir Olegas Mariničius, ir Rasa Bekėžienė, ir Deividas Petrolevičius, yra ir kiti”, – teigė meras.

Jo nuomone, naujasis kandidatas turėtų spėti sulaukti spec. tarnybų pažymų iki liepos pabaigoje vyksiančio miesto Tarybos posėdžio.

Pasak V. Grubliausko, antrojo administracijos direktoriaus pavaduotojo paskyrimo procesas užsitęsė būtent dėl to, kad Rusų aljanso atstovas O. Mariničius, kuris buvo pirmasis kandidatas į šį postą, nesulaukia Valstybės saugumo departamento pažymos – jos reikia pagal naujus teisės aktų reikalavimus.

„Jei būtų neigiamas atsakymas, būtų visai kas kita, o dabar jo tiesiog nėra iki šiol, nors prašymas buvo pateiktas dar, berods, balandžio 18 dieną. Terminas yra 40 dienų, bet jį gali prasitęsti. Sunku ką ir komentuoti, jei tokiai institucijai neužtenka tiek laiko susirinkti reikiamus duomenis apie vieną žmogų ir pateikti išvadą”, – sakė meras.


  2019-07-09

  4 komentarai “Paskutinis valdžios postas: vėl intriga”

  1. Avatarna va (IP: 83.171.17.102)

   vėl pasirodo tik kalbėti gali, o valdžios suformuoti nesugeba net per 3 mėnesius…

  2. Avatarna, (IP: 78.61.189.152)

   Nieko naujo – impotencija Klaipėdos valdžioje, tikras džiazas – nuo balandžio mėn. vyksta varganas valdžios formavimas. Niekaip nerandama žmonių, o tie kurie siūlomi (manau kompetetingi žmonės) atsisakinėja nes gi žino – įsakinės Simonavičiūtė, Žvikienė, na gal ir meras grįžęs iš komandiruočių. Kompetetingi žmonės yra protingi žmonės… Andrius Dobranskis nebijo, bet jis turi verslą ir yra TS/LK partijos Klaipėdoje vienas lyderių ir būsimas No.I. Mariničius? Vis dar reikia pralaimėjusių rusų partijų ir Lochankinos palaikymo? tai jau geriau Titovo paprašyti.. lėtai įsibėgėja mero komanda …. och lėtai

   • AvatarBingo (IP: 88.119.153.181)

    Tikslus komentaras. 5 tūkst. aklų ir kurčių miesto gerovei pensininkų suteikė Grubliauskui galimybę ir toliau kursuoti po Europą ir pasaulį už mūsų mokesčius. O čia – visiška pelkė.

  3. AvatarTikrai zinau (IP: 188.69.210.90)

   Prašymas dėl Mariniciaus pateiktas ne balandžio 18 d. , O balandžio 5 d.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt