P0

Regionas

Šventosios uostui skirs beveik 2 mln. eurų paramą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-13


1,7 mln. eurų Europos Sąjungos paramą penktadienį Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) nusprendė skirti Šventosios jūrų uostui, įgyvendinant Palangos miesto administracijos vykdomą projektą „Žvejybos infrastruktūros plėtra Šventosios jūrų uoste“.

Šiame projekte kaip partneris dalyvauja ir Šventosios žuvininkystės vietos veiklos grupė. Siūloma iki paramos sutarties pasirašymo papildomai į projekto partnerius įtraukti ir žvejų asociacijas, iškraunančias žuvį Šventojoje.

Šventosios uosto valdymas Palangos savivaldybei buvo perduotas praėjusių metų rugsėjį, perdavimo sutartį pasirašius buvusiam Klaipėdos uosto direkcijos vadovui Arvydui Vaitkui ir Palangos merui Šarūnui Vaitkui. Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak ŽŪM pranešimo, iš minėtos paramos turi būti sutvarkytas sklypas – paklota asfalto danga ir trinkelės, pasėta veja ir pasodinti medžiai. Taip pat numatyta įrengti automobilių aikštelę, pritaikytą automobiliams su priekabomis valtims tempti, įrengti inžinierinius tinklus (vandentiekį, nuotekas, elektrą ir apšvietimą), pastatyti angarą, kuriame būtų patalpos 12 žvejų valčių laikyti. Numatyta įrengti valčių variklių remonto, pirminio žuvies apdorojimo patalpas bei produktų sandėlius, tinklų bei gaudyklių su inkarais sandėliavimo patalpas.

Projekto įgyvendinimo metu turi būti sutvarkyta ir krantinė, pastatytas valčių kėlimo įrenginys (gervė) ir aikštelė valtims iš vandens ištraukti – slipas.

Šventosios uosto valdymas Palangos savivaldybei oficialiai  buvo perduotas praėjusių metų rugsėjį, perdavimo sutartį pasirašius buvusiam Klaipėdos uosto direkcijos vadovui Arvydui Vaitkui ir Palangos merui Šarūnui Vaitkui.


2019-07-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt