P0

Spyglys

Bankui trūksta pinigų?* (1)

Spyglys
2019-07-17


Pasirodo, kad šiais laikais būna ir taip, kad bankui, ko gero, trūksta pinigų. Nes kaip kitaip paaiškinsi situaciją, kai bankui  „Luminor bank AS“ net kokį pusmetį nepavyksta sutvarkyti istorinio buvusios gubernatūros pastato laiptų.

„Luminor” komunikacijos vadovė Giedrė Bielskytė „Atvirai Klaipėdai” jau beveik prieš tris mėnesius tikino, kad laiptus planuojama „nedelsiant tvarkyti, nelaukiant pastato pardavimo”. O žinant, kad jie apgriuvo dar prieš kelis mėnesius, tai „nedelsiant” pagal „Luminor” labai jau ilgas. Toks vaizdas, kad bankas priklauso ne skandinavams, o kokiems italams ar ispanams.

Kita vertus, ko norėti iš vargšų bankininkų, kai šalia esantis Klaipėdos centrinio pašto pastatas, valdomas valstybinės įmonės, baigia sugriūti.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-07-17

Vienas komentaras apie “Bankui trūksta pinigų?*”

  1. Spyglys visažinis tikrai turi žinoti, kad pastatas pardavinėjamas. Tiesa, pirmasis aukcionas su 1 mln. ir 250 tūkst.( tikiuos, tiksliai) prieš mėnesį nepavyko. Lauksim antrojo 🙂 O remontuoti parduodant nei rankos kyla, nei piniginė prasiveria. O apžiūrėti galima newsec.lt ir iš namų neišėjus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt