P0

Miestas

Tiltas nepraeinamas bus iki antradienio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-19


Penktadienio vakarą remontuotą pėsčiųjų tiltą per geležinkelį žadėję atverti AB „Lietuvos geležinkeliai“ nespėjo baigti visų darbų iki jis liko uždarytas iki antradienio.

Teigiama, kad darbai užtruko dėl nepalankių oro sąlygų.

Kol jie vykdomi, pėstieji ir dviratininkai turi naudotis apylanka  per Dariaus ir Girėno, Herkaus Manto, Vilhelmo Berbomo gatves.

„Lietuvos geležinkeliai“ tiltą remontuoja pagal susitarimą su Klaipėdos miesto savivaldybe, kurios Taryba po ilgų metų spyriojimosi šių metų vasarį pagaliau sutiko jį perimti į miesto balansą.

2010 m. už 13 mln. litų (3,76 mln eurų) baigtas statyti viadukas su jam priklausančiais inžineriniais tinklais dabar yra įvertintas 3,79 mln. eurų. Jo pagrindas žiemą šildomas, kad neapšaltų ir juo būtų saugu vaikščioti.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos specialistai kartu su geležinkeliečiais buvo apžiūrėję tiltą ir nustatę trūkumus, kurie turi būti pašalinti prieš jį perimant: turi būti atliktas pažeistos tilto poliuretaninės pakloto dangos, tilto deformacinių pjūvių remontas, sutvarkytos šiukšliadėžės, suoliukai, šviestuvai. Skaičiuota, kad tilto eksploatavimas per metus atsieis apie 12 tūkst. eurų.


2019-07-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt