P0

Fotoreportažai, Miestas

Jūros šventė: nuo baleto iki „Senų kibirų” (2)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-07-27


Geras oras, daugybė renginių, turtinga mugė, kalnai maisto ir nemokamas viešasis transportas jau nuo pat ryto į miesto gatves priviliojo būrius Jūros šventės lankytojų.

Ir dvasinius, ir kūniškus žmonių poreikius čia noriai tenkino tiek menininkai, tiek prekijai: prie Arkos Klaipėdos muzikinio teatro artistai demonstravo ištraukas iš premjerinio Eduardo Balsio baleto „Eglė žalčių karalienė”, daugybėje vietų koncertavo gatvės muzikantai, o nuo pačių įvairiausių mugės prekių gausos raibuliavo akyse. Tuo metu virš minios žmonių sklandė tokie viliojantys čia pat gaminamų patiekalų kvapai, kad jau nuo vidudienio valgytojai ir gėrikai buvo okupavę beveik visus lauko stalus.

Kiti gi pagrindinių uostamiesčio vasaros „atlaidų” lankytojai smalsiai apžiūrinėjo šalia Atgimimo aikštės išrikiuotus klubo „Seni kibirai” pačių įvairiausių markių automobilius, nuošalėje nuo lankytojų akių palikusius netoliese įsikūrusius turizmo atstovus.

Šeštadienio vakare, 23 val., klaipėdiečiai ir miesto svečiai dar kviečiami į  paskutinį prancūzų trupės „Plasticiens Volants“ pasirodymą piliavietėje, o su likusia Jūros šventės programa galite susipažinti čia.


  2019-07-27

  2 komentarai “Jūros šventė: nuo baleto iki „Senų kibirų””

  1. AvatarAnonimas (IP: 188.69.233.135)

   “Kulturingas” meras pramogauja miesto saskaita. Prie juros sventes pridejo jazo festivali ir vietini octoberfesta – aludariu “svente” vasaros metu. Kad kuo labiau alkoholizuoti zmones. O tie ir dziaugiasi kvailinami.

  2. AvatarApie alkoholi (IP: 90.131.33.40)

   Tėvai su vaikais ir ALKOHOLIS 🙁
   Tai baisi tradicija jūros šventėje 🙁
   Reiktų visai uždrausti alkoholį, nes naktį per jį daugybė problemų 🙁

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt