P0

Svarbu, Uostas ir jūra

Išplaukiant sugedo vienas „Patria Seaways” variklis (1)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-07-28


Sekmadienio vakarą į Švedijos Karlshamno uostą iš Klaipėdos turėjęs išplaukti bendrovės „DFDS Seaways” keltas „Patria Seaways” iš Centrinio Klaipėdos terminalo pajudėjo tik iki 8-osios Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos („Klasco”) krantinės, nes sugedo vienas iš jo variklių.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak „DFSD Seaways” atstovo spaudai Vaido Klumbio, laivas turi du variklius ir gali plaukti tik su vienu, bet buvo priimtas sprendimas jį prišvartuoti ir laukti, kol atvyks techninė komanda, kuri reiso metu remontuos sugedusį variklį.

„Keleiviai ir krovininis transportas turi būti pristatyti į Švediją ir tai bus padaryta. Šiuo metu atsilikimas nuo grafiko yra apie trys valandos, tačiau plaukiant vienu varikliu jis gali ir šiek tiek padidėti. Galutinai viskas paaiškės ryte”, – sekmadienio vakarą, prieš 23 val., sakė V. Klumbys.

Lydimas vilkikų „Klasco 1″ ir „Klasco 3″ keltas nuo krantinės pajudėjo apie 23.30 val. Ir ilgai netrukus jau savarankiškai kirto uosto vartus.

Uosto vidus kompas

Pagal įprastą grafikas keltas šiuo maršrutu iš Klaipėdos sekmadieniais išplaukia 20 val. Kelionė įprastai trunka 13-15 val. Pirmadienio rytą, 8.30 val., portalo marinetraffic.com duomenims, keltas dar buvo maždaug pusiaukelėje. Į Karlshamną laivas atvyko apie 16 val. Lietuvos laiku.

„Patria Seaways” yra pastatytas 1992 m. Jo greitis 18 mazgų. Keleiviams įrengtos 209 vietos kajutėse bei 51 vieta sėdimų vietų salone.

Pernai spalį buvo kilęs incidentas iš Kylio į Klaipėdą plaukusio „DFDS Seaways“ kelto “Regina Seaways” mašinų skyriuje.


2019-07-28

Vienas komentaras apie “Išplaukiant sugedo vienas „Patria Seaways” variklis”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt