P0

Kriminalai ir nelaimės

Jūros šventėje siautė vagišiai ir girtuokliai (papildyta)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-07-28


Uostamiestyje vykstant Jūros šventės renginiams, juose ne tik linksminasi geranoriškai nusiteikę žmonės, bet darbuojasi ir ilgapirščiai. Policijai tenka tramdyti ir alkoholio padauginusius piliečius.

Šventėje žmonių minioje atsipalaidavę lankytojai – lobis ilgapirščiams. Palmiros Mart nuotr.

Dar penktadienį į policiją kreipėsi 48 metų moteris, kuri pranešė aptikusi perpjautą prekybai mugėjė paruoštos palapinės tentą. Iš palapinės buvo dingusios 24 lininės suknelės, kurių bendra vertė apie 1770 eurų. Iš viso prekybininkei padaryta žala siekia 2020 eurų.

Tuo metu šeštadienio naktį 2.50 val. Kruizinių laivų terminale tarnybos metu pareigūnai pastebėjo vyriškį, kuris elgėsi agresyviai, konfliktavo su kitais šventės dalyviais. Pareigūnams bandant sutramdyti įsisiautėjusį šventės dalyvį, vyras numetė ant žemės folijos lankstinuką, kuriame buvo augalinės kilmės žalios spalvos greičiausiai narkotinė medžiaga. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Dar vienas incidentas tarp girtų piliečių ankstyvą šeštadienio rytą apie 5.20 val. įvyko naktinio klubo Žvejų g. vyrų tualete. Čia nepažįstamas asmuo sumušė 27 metų vaikiną. Ligoninėje konstatuota, kad vaikinui lūžusi nosis.

O įdienojus atkuto vagišiai. Apie 15 val. Danės g. mugės metu moteriai iš rankinės, kabėjusios ant peties, pavogta piniginė, kurioje buvo apie 200 eurų, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas, automobilio registracijos liudijimas, banko mokėjimo kortelė. Padaryta 220 eurų žala.

Po valandos, tarp 16-17 val., irgi mugėje apvogta 22 metų mergina. Jai iš rankinės dingo piniginė su 15 eurų, asmens tapatybės kortele, banko kortele, nuolaidų kortelėmis ir vaistų receptais. Žala – 25 eurai.

Neatmestina, jog nukentėjusiųjų nuo vagišių yra ir daugiau – ne visi žmonės yra linkę kreiptis į policiją, abejodami, ar tokioje žmonių minioje įmanoma surasti ilgapirščių nugvelbtus jų daiktus.

Pareigūnai pataria šventės dalyviams saugoti savo turtą, į renginius, jei nėra būtinybės, nesinešti asmens dokumentų, vertingų daiktų, neprarasti budrumo.

Pirmadienį policija pranešė, jog dėl sekmadienį Jūros šventėje įvykdytų vagysčių pradėti dar 5 ikiteisminiai tyrimai: iš rankinių, kuprinių, galinių kelnių kišenių pavogti 4 telefonai ir moters piniginė.


  2019-07-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt