Verslas

Kviečia degalus deklaruoti elektroniniu būdu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-31


Lietuvos muitinė ragina vežėjus degalų deklaracijas teikti elektroninėmis priemonėmis, naudojantis Keleivių portalu. Taip taupomas ir pareigūnų, ir vežėjų laikas.

Keleivių portalas – vieša Lietuvos muitinės elektroninė paslauga, skirta pateikti muitinės postams grynųjų pinigų ir degalų deklaracijų duomenis. Prisijungti prie Keleivių portalo galima šiuo adresu.

Naudojantis Keleivių portalu, degalų deklaracijos duomenis galima pateikti muitinei iš anksto, prieš atvykstant transporto priemonei, kurios degalų bake gabenami degalai. Elektroninėmis priemonėmis pateikti ir neįforminti degalų deklaracijos duomenys saugomi Muitinės duomenų apdorojimo sistemoje (MDAS) 14 dienų.

Degalų deklaracijos duomenis pateikus elektroninėmis priemonėmis, vairuotojas, pateikdamas muitinei transporto priemonę, kurios degalų bake gabenami degalai, tik žodžiu informuoja muitinės pareigūną apie MDAS priemonėmis suteiktą degalų deklaracijos numerį. Muitinės pareigūnas įformina jau pateiktą  deklaraciją ir ją atspausdina dviem egzemplioriais, vieną egzempliorių kartu su pridedamais dokumentais pasiliekant muitinės įstaigai, o antrąjį atiduodant transporto priemonės vairuotojui.


2019-07-31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt