P0

Svarbu, Sveikata

Vinsas Janušonis: „Atsirado tikimybė, kad mergina išgyvens”

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-08-12


Klaipėdos universitetinės ligoninės medikai nepraranda vilties, jog praėjusį antradienį iš avarijos ties Pervalka atvežta itin sunkiai sužalota devyniolikmetė mergina išgyvens. Ji jau pati pradėjo kvėpuoti.

Tai „Atvirai Klaipėdai” patvirtino ligoninės vyriausiasis gydytojas Vinsas Janušonis. Jo teigimu, mergina į ligoninę buvo pristatyta labai sunkios būklės.

Skaudžias pasekmes sukėlusi avarija įvyko rugpjūčio 6 d. apie 17.40 val. kelyje Smiltynė -Nida ties sankryža su Pervalka. Skaitytojos nuotr.

„Viskas buvo lūžę, daugybiniai lūžimai, sumušimai”, – sakė jis.

Mediko teigimu, šiuo metu mergina „yra kraštutinėj sunkioj būklėj”.

„Klausimas svyruoja tarp gyvybės ir mirties visą laiką”, – sakė profesorius, visgi pridūręs, jog tai, kad ji jau išgyveno beveik savaitę, „yra teigiamas labai dalykas”.

Tai, mediko teigimu, suteikia vilčių, kad mergina gali likti gyva.

Ligoninės vadovas patikino iš savo praktikos žinąs ne vieną panašų sėkmingai pasibaigusį atvejį.

„Medicinoj spėlioti yra gana sudėtinga, bet tai, kad ji pati pradėjo kvėpuoti, atsiranda tikimybė, kad ji išgyvens. Mes tokius atvejus vadiname pusiau stebuklais, žinoma, kabutėse”, – komentavo ligoninės vyriausiasis gydytojas.

Jo teigimu, ligoninės medikai deda visas pastangas, kad išgelbėtų merginos gyvybę, o vilčių tam esą teikia ir jaunas jos amžius.

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje taip pat gydomas ir „Volvo”, po kurio ratais pakliuvo mergina, devyniolikmetis vairuotojas.

Pasak V. Janušonio, jis yra sužeistas, „bet jo būklė normali”.


2019-08-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt