P0

Spyglys

Ir trečias kartas pamelavo*

Spyglys
2019-08-14


Klaipėdos valdininkams pats laikas būtų išmokti nebeminėti konkrečių datų, kada koks nors objektas bus priduotas ar pradės veikti, mat jie vis įsigudrina nepataikyti.

Paskutinę liepos dieną, sukvietę būrį žurnalistų į naujojo socialinio būsto įkurtuves Irklų g., valdininkai viešai pažadėjo, jog daugiabutis bus apgyvendintas po savaitės. Tiesa, miesto meras buvo dar konkretesnis, teigęs, jog naujieji gyventojai čia įsikels „po 7-10 dienų”.

Tačiau visur savo nosį mėgstantis kaišioti Spyglys praėjus lygiai dviem savaitėm, t.y. šio trečiadienio, rugpjūčio 14-osios, pavakarę minėtą daugiabutį rado žvelgiantį į gatvę liūdnomis tuščiomis stiklinėmis akimis, be menkiausios gyvos dvasios.

Tikslumą mėgstantis Spyglys nepatingėjo suskaičiuoti, jog tai buvo jau trečias miesto klerkų pažadas „netrukus” apgyvendinti daugiabutį, tuo pačiu ir paneigiant populiarųjį posakį esą trečias kartas nemeluoja.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.

 


2019-08-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt