P0

Fotoreportažai, Regionas

Pirmoji „Karklė 2019″ diena – su pirmais kartais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-16


„Šie metai mūsų festivaliui – išskirtiniai, nes jis truks net 4 dienas. Didžiojo žmonių srauto laukiame penktadienio pavakarę ir šeštadienio dieną, bet šios dienos planuotas žiūrovų skaičius jau viršijo mūsų lūkesčius. Eilės prie įėjimo pradėjo formuotis likus 3 valandoms iki oficialaus vartų atidarymo“, – apie pirmąją festivalio „Karlė 2019″ dieną pranešime spaudai pasakoja jo  organizatorius Darius Kalinauskas.

Vieni pirmųjų ant festivalio scenos penktadienį lipo klaipėdiečiai „Royce“. Tai pirmas kartas, kai atlikėjai pasirodė muzikos festivalyje. Elektroninio roko grupė žiūrovus lepino debiutinio albumo dainomis, naujausiais kūriniais, ryškiu stiliumi ir užburiančia melodika. Grupės vokalistas Ilja Gun po pasirodymo sakė: „Įgyvendinome svajonę groti festivalyje, tad jausmas išties puikus. Koncertui ruošėmės be galo atsakingai ir kruopščiai.“

Saulė buvo palydėta kartu su grupe „Golden Parazyth“. Basomis kojomis scenoje pasirodęs Giedrius Širka ir Aurimas Vilkišius lėtus kūrinius keitė ritmingos melodijos.

Sutemus „Karklės“ lankytojų laukė dar vienas debiutas – grupė „KAnDIs“. Duetas pirmą kartą savo koncertinę programą atliko ne Vilniuje. Algirdas Kaušpėdas kiek ankščiau pasakojo, kad šis pasirodymas grupei yra labai ypatingas ir svarbus. Klausytojų laukė debiutinio albumo „Už poliarinio rato“ dainos.

Pirmosios dienos pabaigą vainikavo Lilo ir Innomine pasirodymas. Koncerto metu net kelis kartus skambėjo dueto hitai „Kai tu žengi gūžiasi Vilnius“ ir „Tu privalai skambėti“. Publika šias dainas nuo pradžios iki pabaigos atliko kartu su Konstantinu Kiveriu – Lilu ir grupe.

Per artimiausias dienas penkiose festivalio scenose pasirodys beveik 60 grupių ir atlikėjų.


  2019-08-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt