P0

Žyma:
Algirdas Kaušpėdas

Knygą pristatęs Algirdas Kaušpėdas: „Ilgą laiką nedrįsau rašyti“
Fotoreportažai, Svarbu, Veidai

Knygą pristatęs Algirdas Kaušpėdas: „Ilgą laiką nedrįsau rašyti“ (2)

„Rašyti visada šiek tiek varžiausi. Rašydavau labiau sau. Sovietmečiu būdavo labai sureikšmintas rašytojo statusas, o rašytojas, poetas, skulptorius atrodė didingi žmonės. Maniau, kad tik dievai gali būti rašytojais. Pradžioje nedrįsau rašyti, tačiau ši knyga atsirado iš tekstų pertekliaus. Kažką su jais reikėjo daryti“, – Klaipėdoje pristatydamas savo knygą „Gyveno kartą bičas ir kaimynas. Pokalbiai prie alaus“ kalbėjo architektas, muzikantas Algirdas Kaušpėdas.

Pirmoji „Karklė 2019″ diena – su pirmais kartais
Fotoreportažai, Regionas

Pirmoji „Karklė 2019″ diena – su pirmais kartais

„Šie metai mūsų festivaliui – išskirtiniai, nes jis truks net 4 dienas. Didžiojo žmonių srauto laukiame penktadienio pavakarę ir šeštadienio dieną, bet šios dienos planuotas žiūrovų skaičius jau viršijo mūsų lūkesčius. Eilės prie įėjimo pradėjo formuotis likus 3 valandoms iki oficialaus vartų atidarymo“, – apie pirmąją festivalio „Karlė 2019″ dieną pranešime spaudai pasakoja jo  organizatorius Darius Kalinauskas.


1 2
Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės. 

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt