Kriminalai ir nelaimės

Ilgąjį savaitgalį darbavosi ir keturkojis Naruto

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-19


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai skelbia ilgąjį Žolinių savaitgalį užtikrinę viešąją tvarką renginių ir festivalių metu bei saugumą Klaipėdos apskrities keliuose.

Vairuotojų blaivumą savaitgalį kartu su uostamiesčio Kelių policijos tarnybos pareigūnais tikrino ir kolegos iš Lietuvos Kelių policijos tarnybos.

Savaitgalį teko padirbėti ir Naruto. Policijos nuotr.

Per savaitgalį Karklės kaime ir Jakų žiedinėje sankryžoje buvo patikrinti 1237 automobiliai, nustatyti 83 KET pažeidimai, iš kurių –  21 neblaivus vairuotojas, 51 greičio viršijimo atvejis. Dar 32 vairuotojai įpūtė iki leistinos ribos.

Pranešama, jog savaitgalį pradėta 15 ikiteisminių tyrimų dėl galimo disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti – visi atvejai nustatyti Karklėje vykusio muzikos festivalio metu. Į policijos įstaigą atvežta 18 asmenų, pas įtariamuosius bei jų automobiliuose rasta tablečių, miltelių, bei, įtariama, augalinės kilmės narkotinių medžiagų.

Pas vieną 21 metų vaikiną rastas nemažas kiekis galimai draudžiamų medžiagų, kurias Mobilios kuopos pareigūnams padėjo aptikti policijos kinologas su tarnybiniu šunimi Naruto.

Keturkojis vienoje iš palapinių po jos dugnu aptiko plastiko dėžutę su 4 folijos suktinukais, taip pat – lagaminą, kuriame tarp rūbų rastos į maistinę plėvelę susuktos 88 tabletės, įtariama, narkotikai.


2019-08-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt