P0

Uostas ir jūra

Į Klaipėdą sugrįžta „karalienė”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-27


Trečiadienį nuo 8 iki 16.30 val. Klaipėdoje viešės kruizinis laivas „Queen Victoria”.

„Queen Victoria” pirmą kartą apsilankė mūsų mieste šių metų gegužės 30 d.  Palmiros Mart nuotr.

Pasak „Cruise Services Klaipėda” kruizų aptarnavimo vadovės Agnės Mikniūtės, šiuo laivu į Klaipėdą atvyksta 1978 svečiai iš 29 šalių. Didžioji laivo keleivių dalis – net 1534 – yra Jungtinės Karalystės piliečiai.

„Queen Victoria” pirmą kartą apsilankė mūsų mieste šių metų gegužės 30 d.  Šį kartą laivas atvyksta iš Oslo, o palikęs Klaipėdos uostą keliaus į Švedijai priklausančią Gotlando salą. Keturiolikos dienų kruizo metu iš Anglijos, Sautamptono uosto išvykę užsienio svečiai aplankys dar aplanko Estiją, Rusiją bei Lenkiją.

293 m ilgio, 12 denių laivas pastatytas 2007 m. Italijoje. Šis „Vista” klasės kruizinis laivas, plaukiojantis su Bermudų vėliava, priklauso jungtinei JAV ir Didžiosios Britanijos kruizinių linijų kompanijai „Carnival Corporation & plc”. Laivo operatorius – „Cunard Line”.


Uosto vidus kompas

2019-08-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt