P0

Kriminalai ir nelaimės

Pradangino beveik 40 000 vertės krovinį (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-08-30


Sukčiai jau apgaudinėja ir įmones. Į Klaipėdos policiją kreipęsis vienos įmonės atstovas papasakojo filmo siužeto vertą istoriją.

Rugpjūčio 14 d. įmonė sudarė sutartį dėl gaminių pervežimo. Pervežimą turėjo įvykdyti Estijos įmonė. Su įmonės atstovu el. paštu buvo sudarytas susitarimas.

Rugpjūčio 20 d. Vilniaus rajone į atvykusį transportą buvo pakrauta produkcija, kurios bendra vertė –  37 665,48 eurų.

Tačiau krovinys tikslo nepasiekė. Vežėjas į žinutes bei skambučius neatsako, jo telefonas išjungtas. Susisiekus su krovinį turėjusia vežti įmone, buvo nurodyta, jog įmonė pervežimo nevykdė ir nieko apie susitarimą nežino.

 


2019-08-30

2 komentarai “Pradangino beveik 40 000 vertės krovinį”

  1. Tikrai, tokius korvinius gabenant reikia rinktis logistikos paslaugas teikiancia imone, turincia ne vieneriu metu darbo patirti ir rekomendacijas, tuomet tokiu netiketai nemaloniu staigmenu nebuna

  2. Perduodant tokios vertės krovinį būtina išsiaiškinti apie vežėjo patikimumą, sudaryti ir patvirtinti sutartis. Mes naudojamės ingstad.lt krovinių gabenimo paslaugomis ir niekuomet nebuvo nieko panašaus, net nekilo minčių, kad krovinys galėtų pradingti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt