P0

Spyglys

Įkvėpė bene geriausiai kalbai* (6)

Spyglys
2019-09-01


Net ir ilgomis kalbomis garsėjantis Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sekmadienio vidurdienį suprato, kad sutvarkyto Vydūno skvero su paminklu šiam mąstytojui atidarymo ceremonijos organizatoriai gerokai persistengė su kalbomis.

Karščio nepagailėjus pirmajai rugsėjo saulei (oras įkaito iki 26 laipsnių), o laibiems naujiesiems medeliams dar nesugebant sukurti pavėsio, nuo scenos sklido beveik valandos trukmės kalbos.

Ir kai galiausiai atėjo eilė aptirpusiai miniai tarti žodį miesto vadovui, jis visiškai neįprastai kalbėjo labai trumpai ir kalbą vainikavo paraginimu baigti pliurpti ir eiti kurti.

Tad net ir kritiškasis zirzla Spyglys šią V. Grubliausko kalbą drąsiai vadina bene geriausia per visą jo meravimo laikotarpį.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-09-01

6 komentarai “Įkvėpė bene geriausiai kalbai*”

  1. Meras tiek metų tik ir pliurpė. Kai klausaisi jo kalbų – tas pat per tą patį. Gėda būdavo net klausyti. Visuomenė privertė jį padirbėti. Matosi pokyčiai. Tik ar nebus dėl akių tie pokyčiai.

    • Nesitikėkit. Atsiims su kalbomis kitur. Bet tik tiek. Valdys skeletai ištraukti iš visų liberalų, konservų spintų.

  2. Įdomu kada jie bus brandūs. Jie tiesiog jau nudžiuvę. Ar aplamai jie laistomi.

  3. Iškirto brandžius medžius, prisodino stipenų… Tai patys kepa ant betono!!! Taip ir reikia homobetonikai greičiau nustips 💰💰🤑 jeigu nesiliaus kirsti medžius, liaudis pačius vieną dieną nukirs nuo vaizdo!…

    • Jie niekada nesiliaus, nes tokie jau by nature. Tai žmonės, kurie eina prie jūros ne klausyt bangų mūšos, o popso. Tam ir įrengė prie jūros ” muzikinę aikštelę’, kad popso klausyti. Nes neduokdie gamtos garsai jų betonines galvas pasieks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt