P0

Fotoreportažai, Svarbu, Švietimas

Klaipėda pradėjo mokslo metus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-02


Naujųjų mokslo metų šventę Klaipėda kaip ir pernai mini rugsėjo 2-ąją. Ją pradėjusi tradicinė Lietuvininkų aikštėje rengiama pamoka šįkart surengta 9 val. – valandą vėliau nei įprastai.

Šiemet savivaldybės ir nevalstybinėse mokyklose mokysis apie 1950 pirmokų, dvidešimčia daugiau nei praėjusiais mokslo metais. Iš viso mokslo metus uostamiestyje pasitinka apie 19 700 mokinių. Pernai jų buvo 19 300.

Savivaldybės ikimokyklinės įstaigos ir bendrojo ugdymo mokyklos sulauks apie 1800 priešmokyklinukų, nevalstybinės ikimokyklinio ugdymo įstaigos – 124. Priimti visi pageidaujantys mokytis.

Rugsėjį pasitiks ir 7265 ikimokyklinukai.

Vidurdienį iškilmingai duris atverė naujoji Klaipėdos jūrų kadetų mokykla. Popiet surengta ir Klaipėdos universiteto mokslo metų atidarymo šventė.

18 val. „Švyturio” arenoje rengiamas moksleiviams skirtas grupių „Flash Voyage“ ir „BA“ koncertas. Už valandos Tetaro aikštėje vyks studijų metų atidarymo koncertas, kuriame pasirodys Vaidas Baumila, o jį apšildys klaipėdiečių roko grupė „Your chair, Mrs. Smith“.

Mato Mačiulskio nuotr. 


2019-09-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt