Spyglys

Susikibo dėl „sūnelio”* (2)

Spyglys
2019-09-10


Pirmadienį susitikime pas miesto merą su Seimo nariais klaipėdiečiais dalyvavę keli nekviesti, bet suinteresuoti asmenys trumpam pasijuto lyg Seimo salėje.

Dainiui Kepeniui pasiskundus merui esą kai kurie klaipėdiečiai parlamentarai Seime vykusios spaudos konferencijos metu taršos klausimais pasisakė prieš jau kitą savaitę Seime numatytą svarstyti aplinkosauginių įstatymų paketą, Eugenijus Getvilas replikavo, jog jis spaudos konferencijoje nekalbėjo.

„Sūnelis tąsyk kalbėjo”, – mestelėjo D. Kepenis.

„Jis ne sūnelis, o Simonas Gentvilas”, – atrėžė „tėvelis”.

„Ačiū labai už šiek tiek Seimo nuotaikų perteikimą šitame kabinete”, – tarp seimūnų beįsiplieskiantį žodžių mūšį nutraukė meras Vytautas Grubliauskas.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-09-10

2 komentarai apie “Susikibo dėl „sūnelio”*”

  1. Manau, kad Gentvilas turi atsisakyti tėvystės Simonui, arba vienas iš jų turi pakeisti pavardę. Politikoje įsitvirtina sąvokos: anūkas, marti , žentas, sūnelis, švogeris, pabrolys, meilužis, meilužė ir kita. Rado kur giminystės ryšius aiškinti, net nejuokinga. Na, sūnus, neišsiginsi, Eugenijau, bet kam tai turi rūpėti, Dainiau. Labai prasčiokiški argumentai.

  2. Kepenis politikas nei koks, vis kalba apie sveikatinimą dar kažką, bet konkretaus nelabai ką ir nugirdom. Manau, kad be reikalo rinko jį klaipėdiečiai, sugundyti Karbauskio valstiečių vajaus, o ką turi iš to?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt