P0

Uostas ir jūra

Prie Klaipėdos – dar vienos jachtos nelaimė (papildyta)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-16


Krašto apsaugos ministerija pranešė, kad sekmadienį, apie 18.30 val., gavus pranešimą apie apsivertusią jachtą „Lilla W” Baltijos jūroje, į orą buvo pakeltas Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų sraigtasparnis AS365 „Dauphin”.

Prie jūros vartų pietinio molo iš vandens buvo ištraukti 6 įgulos nariai. Dar vieno Lenkijoje registruotos įgulos nario buvo ieškoma.

Pirmadienį ryte policija patikslino, kad buvo išgelbėtos trys moterys (30, 50 ir 21 metų amžiaus) bei 49 ir 30 metų vyrai. Iš jūros negyvas buvo iškeltas apie 65 metų amžiaus vyras bei galimai nuskendo (kūnas dar nerastas) apie 45 metų amžiaus vyras.

Sekmadienio vakarą vėjo gūsiai Klaipėdoje siekė iki 22 m/s. Klaipėdos uosto direkcija paskelbė, kad dėl stipraus vėjo sekmadienį uoste buvo apribota laivyba, kuri nuo pirmadienio ryto po truputį buvo atnaujinama. 10 val. duomenimis, vakarų krypties vėjo greitis siekė 14-15 m/s, bet bangos jūroje vis dar išlieka aukštos, apie 5 m. Įplaukimo į uostą pirmadienį priešpiet laukė 5 laivai.

Uosto vidus kompas

„Klaipėdos paplūdimiai” paskelbė išgelbėtos lenkės Martynos Masłowskos kreipimąsi į klaipėdiečius dėl jos tėvo.

„Pagalbos, pagalbos! Rugsėjo 15 d. netoli Klaipėdos uosto sudužo jachta Lilla W. Iki šiol vienas asmuo nerastas. Tai mano tėvas. Jei ką nors apie tai žinote, maldauju, parašykite. Gal vaikštote prie jūros, prašau, stebėkite pakrantę. Suraskime jį! “- rašo skausmo ištikta dukra.

Pernai rugsėjį tragedija baigėsi kapitono Stepono Kudzevičiaus regata. 


2019-09-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt