P0

Politika

Tardė ministrą dėl Klaipėdos reikalų (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-19


Opozicinė Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija pranešė, jog susitikime su susisiekimo ministru Jaroslav Narkevič kėlė klausimus ir apie Klaipėdą.

Anot pranešimo spaudai, susisiekimo ministras „negalėjo nieko atsakyti” Klaipėdoje išrinktam parlamentarui Gintarui Vaičekauskui, kuris teiravosi ar Vyriausybė galėtų finansiškai reikšmingiau prisidėti prie kelio į Centrinį Klaipėdos  terminalą, vadinamojo IXB transporto koridoriaus, užbaigimo (Baltijos prospekto, Šilutės ir Vilniaus plentų sankryžos rekonstrukcijos).

„Nesusilaukė susisiekimo ministro palaikymo ir Seimo nario Eugenijaus Gentvilo pastebėjimas apie tinkamas kompensacijas Klaipėdos miestui, įgyvendinant uosto plėtrą. Jaroslav Narkevič teigė, jog artimiausiu metu bus parengtas ketinimų protokolas ir patvirtintas planas apie valstybės įsipareigojimų uostamiesčiui įgyvendinimą, tačiau taip pat pažymėjo, kad tarp 17-os Klaipėdos m. savivaldybės pateiktų kompensacinių reikalavimų jis mato „perteklinių punktų“, ypač susijusių su galima teritorijų plėtra”, – rašoma pranešime.


2019-09-19

Vienas komentaras apie “Tardė ministrą dėl Klaipėdos reikalų”

  1. Už plėtrą atitinkamiems asmenims atitinkamai atitinkamos kompensacijos! 💰☝️😜

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt