P0

Kultūra

Dar galima registruotis į ekskursijas turizmo dienos proga

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-26


Pasaulinei turizmo dienai skirti renginiai Klaipėdoje įsibėgėja. Į kai kurias penktadienį ir šeštadienį nemokamas ekskursijas vietų jau nebėra, tačiau dar galima registruotis į kitus renginius.

Renginiai penktadienį, rugsėjo 27 d.

Penktadienį nuo 9 iki 18 val. Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centre ( KTKIC, Turgaus g. 7) bus galima nemokamai siųsti atvirus su linkėjimais iš Klaipėdos.

Nuo 12 iki 17 val. miestelėnai ir svečiai kviečiami į ekskursiją Klaipėdos regiono valstybės archyve (Naujojo Uosto g. 16). Ekskursija pavadinta „Tai, ko nematei”. Ji pakvies į archyvo saugyklą, kurioje anksčiau buvo saugomi pinigai, o dabar – istorinė atmintis.

Nuo 13 iki 15 val. mažuosius klaipėdiečius ir tėvelius kvies Lėlių teatro edukacinė programa „Lėlių teatro magija” ( Turgaus g. 9).

15 val. į ekskursiją po Klaipėdos senamiestį kviečiami turintieji klausos problemų – ekskursija bus verčiama į gestų kalbą. Rinktis prie turizmo informacijos centro (nuotr.).

16 val. „Vieno namo istorija” pasakos Ievos Simonaitytės bibliotekos pastato paslaptis (Herkaus Manto g. 25).

Norintieji susipažinti su Klaipėdos baughauzu turėtų 17 val. ateiti prie Arkos Dangės krantinėje. Tuo pat metu organizuojama ir ekskursija Piliavietės muziejuje.

Renginiai  šeštadienį, rugsėjo 28 d.

Nuo 9 iki 14 val. Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centre bus galima nemokamai siųsti atvirus su linkėjimais iš Klaipėdos. Čia pat nuo 10 iki 13 val. norintieji galės pasipuošti laikinomis tatuiruotėmis „Klaipėda tavo širdyje”.

Nuo 12 iki 14 val. vyks šventinė akcija „Pasaulio skoniai” šiose Klaipėdos senamiesčio kavinėse ir restoranuose: „Meridiane”, „Nesė pramogų banke”, „ AJ Chocolate House”, „Max Caffee”, „Nacional Hotel” , „Senojoje Hansoje”, „Michaelson boutique  holte”.  Visi apsilankiusieji bus vaišinami pyragu.

12 val. Ekskursija po Klaipėdos senamiestį, 13 val. – Pilies muziejuje.

15 val. kviečiama į ekskursiją II pasaulinio karo muziejuje 39/45 (Priešpilio  g.2).

Į ekskursijas būtina registracija tel. 8 46 41 21 86/85 arba el. paštu tic@klaipedainfo.lt

 


  2019-09-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt