P0

Spyglys

Niekada nebebus pasyvus*

Spyglys
2019-09-27


Spyglys jau vien savo forma nėra bukas, bet jam niekaip nepavyksta suvokti, kaip vyriausiajam miesto apšvietėjui Dangerui Aleksandrovui šovė į galvą reikšti pretenzijas dėl jo akcininko – Savivaldybės administracijos – paskelbto konkurso gatvių valymo mašinoms eksploatuoti, kai geriausio pasiūlymo autoriumi buvo pripažinta kita savivaldos įmonė Klaipėdos autobusų parkas.

Spyglio nuomone, nuo tokio karštakošiško sprendimo turėjo sulaikyti vien žinojimas, kad kažkada, kai dar buvo vyriausiasis miesto transportininkas, dabartinis visų savivaldos įmonių akcijų valdytojas Gintaras Neniškis įsigaliojusiu teismo sprendimu buvo pripažintas pasyviu. Ir istorija buvo susijusi su tuo pačiu Klaipėdos autobusų parku.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Tai negi tokį viešą įžeidimą patyręs vyras pačiame jėgų žydėjime būtų vėl lipęs ant to paties Klaipėdos autobusų parko grėblio, kad antrą kartą būtų viešai išvadintas besielgiančiu nepagrįstai pasyviai?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2019-09-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt