P0

Uostas ir jūra

„Klaipėdos nafta” pratęsė bendradarbiavimą su baltarusiais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-01


Valstybės valdoma AB „Klaipėdos nafta” (KN) pranešė, jog pratęsė ilgalaikį bendradarbiavimą su bendrove BNK (UK) Limited, kuri priklauso didžiausiai Baltarusijos naftos produktų eksportuotojai – ZAT „Belaruskaja neftenaja kampanija“.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Nuo 2016 m. galiojusi sutartis pratęsta dviem metams iki 2021 m. gruodžio 31 d., su galimybe ją toliau pratęsti atskiru šalių susitarimu. Pratęstu susitarimu tarp BNK ir KN numatomos šviesiųjų ir tamsiųjų naftos produktų, pagamintų Baltarusijos naftos perdirbimo gamyklose, krovos galimybės.

„Pratęsta bendradarbiavimo sutartis su BNK yra reikšmingas pasiekimas, įrodantis, kad tiek dėl investicijų į infrastruktūrą, tiek atsižvelgdami į besikeičiančius klientų poreikius gebame sėkmingai išlaikyti savo konkurencingumą Baltijos regione. Tęsiamas bendradarbiavimas ateityje leidžia mums tikėtis didesnių nei iki šiol naftos produktų krovos apimčių“, – pranešime spaudai cituojamas Darius Šilenskis, KN Naftos verslo direktorius laikinai einantis generalinio direktoriaus pareigas.

Per pastaruosius 3,5 metų į Klaipėdos naftos terminalo infrastruktūros plėtrą KN nukreipė beveik 45 mln. eurų investicijų. Pasak D. Šilenskio, įgyvendinus investicinius planus KN naftos terminalas yra vienas pajėgiausių jūrinių naftos terminalų visame Baltijos jūros regione. Šiuo metu KN naftos terminale Klaipėdoje naftos produktai gali būti tiek iškrauti iš visų transporto priemonių, tiek pakrauti į visas transporto priemones.

Uosto vidus kompas

KN su partneriais Baltarusijoje bendradarbiauja daugiau nei dešimt metų.


2019-10-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt