P0

Švietimas

Siautėjančiais nepilnamečiais susirūpino ir miesto valdžia

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-01


Klaipėdos savivaldybės skelbia, jog reaguojant į viešumoje pasirodžiusią informaciją apie galimai besiformuojančias jaunimo grupuotes ir nepilnamečių daromas nusikalstamas veikas, antradienį Savivaldybės administracijoje įvyko pasitarimas, kuriame buvo aptarta situacija mieste.

Asociatyvi policijos nuotr.

Pasitarime dalyvavo Klaipėdos miesto vyriausiojo policijos komisariato, Šeimos ir vaiko gerovės centro, bendrojo ugdymo mokyklų, savivaldybės administracijos atstovai. Buvo pasidalinta turima informacija, kalbėta, kokius veiksmus atlieka atsakingos institucijos, aptartos priežastys, trukdančios operatyviai reaguoti ir užkirsti kelią neteisėtiems nepilnamečių veiksmams.

Susitarta, kokias papildomas priemones taikys kiekviena atsakinga institucija pagal savo kompetenciją, kad nepasikartotų tokia situacija, kuri buvo kilusi prie Sendvario progimnazijos.

Švietimo vidus

Suvokiant situacijos svarbą, visos dalyvavusios pusės pirmiausia akcentavo poreikį operatyviai keistis informacija. Policijos atstovai informavo apie tai, kad yra koreguojami pareigūnų patruliavimo maršrutai, atsižvelgiant į gautus pranešimus. Taip pat buvo svarstyta galimybė pasitelkti vaizdo kamerų duomenis svarstant kiekvieną pranešimą.

„Ypatingai svarbu nelikti abejingiems. Kviečiu visus tėvus, kiekvieną miestietį netylėti, kai patiriama skriauda ir pranešti policijai arba Klaipėdos miesto savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorei“, – pranešime cituojamas Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

 


  2019-10-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt