P0

Svarbu, Uostas ir jūra

„Smiltynės perkėla” turi naują vadovą (2)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-10-01


Valstybės valdomos AB „Smiltynės perkėla” vadyba nusprendė nauju įmonės generaliniu direktoriumi paskirti laikinai iki šiol jai vadovavusį Mindaugą Čiaką, kuris iki tol įmonėje dirbo technikos ir saugios laivybos vadovu.

Pasak bendrovės valdybos pirmininko Valdemaro Vaičekausko, su M. Čiaku antradienį pasirašyta vienos kadencijos – penkerių metų trukmės darbo sutartis.

„Valdyba vykdė atranką, buvo daugiau negu vienas kandidatas. Valdyba orientavosi į tai, kad būtų žmogus su patirtimi ir galėtų vadovauti įmonei, kuriai yra iškelti strateginiai tikslai”, – sakė pašnekovas.

Anot V. Vaičekausko, tam tikros žiniasklaidoje skambėjusios nuomonės dėl buvusios vadovybės veiksmų po valdybos atliktų tyrimų nepasitvirtino.

Uosto vidus kompas

„Visa tai, kad lietė tam tikrus procedūrinius viešųjų pirkimų pažeidimus, dėl ko mes ir susilaukėme iš Susisiekimo ministerijos pastabų, tai valdyba iš vienos pusės atleido buvusį generalinį direktorių, o iš kitos pusės nuosekliai priima sprendimus tobulinant rizikų valdymo politiką bendrovėje. Pavyzdžiui, jau yra įsteigtas vidaus auditoriaus etatas ir jis bus atsakingas tiesiogiai valdybai. Tai garantuos nepriklausomos informacijos teikimą, rizikos valdymo užtikrinimą”, – teigė V. Vaičekauskas.

„Smiltynės perkėla” vadovo neturėjo nuo birželio vidurio, kai šį postą paliko Darius Butvydas.

 


2019-10-01

2 komentarai “„Smiltynės perkėla” turi naują vadovą”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt