P0

Verslas

Plečiasi advokatų kontora „Averus“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-02


Klaipėdoje ir Vilniuje veikianti advokatų kontora „Averus“ skelbia apie plėtrą – prie jos prisijungė dvi naujos partnerės ir teisininkė. Jos papildys advokatų kontoros veiklą darbo teisės ir finansų teisės specializacijomis.

Naujoji „Averus“ partnerė advokatė Jurgita Venckutė yra darbo ir migracijos teisės ekspertė, ji taip pat konsultuoja įmonių teisės klausimais, atstovauja klientams teisminiuose ginčuose. Iki šiol J. Venckutė buvo partnerė savo įkurtoje kontoroje, o prieš tai septynerius metus vadovavo regioninei darbo teisės praktikai „Sorainen“ bendrovėje.

„Matome aiškų darbo teisės paslaugų poreikį „Averus“ atstovaujamuose verslo sektoriuose ir geras klientams siūlomų paslaugų vystymo galimybes“, – pranešime spaudai cituojama J. Venckutė.

Kartu su ja į „Averus“ darbo teisės praktikos komandą jungiasi ir teisininkė Monika Griškutė.

Prisijungus naujai asocijuotai partnerei advokatei Linai Taletavičiūtei–Misiūnienei, „Averus“ pradės teikti teisines konsultacijas bankų ir finansų teisės srityje. Daugiau kaip dešimties metų patirtį turinti advokatė iki tol dirbo „Cobalt“ ir kitose advokatų kontorose, teikdama specializuotas konsultacijas lizingo, faktoringo, tradicinio ir netradicinio finansavimo bei bankų srityse.

Lina Taletavičiūtė–Misiūnienė (kairėje) ir Jurgita Venckutė.

„Išorinių finansavimo šaltinių prieinamumas šiuo metu yra geras, konsultacijų finansavimo srityje poreikis auga, tad tikiuosi savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi prisidėti prie „Averus“ plėtros“, – sako L. Taletavičiūtė–Misiūnienė.

Pasak jos, finansavimo sandorių praktika ypač pravers bendrovės transporto sektoriaus klientams.

„Averus“ partneris Klaipėdoje Raimondas Kivylius tikina, kad prisijungus šioms specialistėms bendrovė taps viena lyderiaujančių teisinių paslaugų kontorų Vakarų Lietuvoje.

„Averus“ Vilniaus biuro partnerė Laura Čereškaitė–Kinčiuvienė pastebi, kad šie pokyčiai iliustruoja teisės paslaugų rinkoje įvykusį lūžį.

„Masinis didžiųjų advokatų kontorų byrėjimas 2018 metų rudenį iš esmės perbraižė daugiau kaip du dešimtmečius nusistovėjusį teisinių paslaugų rinkos žemėlapį. Dabar jame užtikrintai jaučiasi ir vidutinio dydžio, specializuotos, butikinės advokatų kontoros. Lietuvoje užaugo stiprių specialistų karta ir priklausyti steigėjų valdomoms kontorų korporacijoms patyrusiems teisininkams nėra patrauklu“, – sako ji.

Teisės ekspertės teigimu, vis dažniau klientai, įskaitant ir dideles kompanijas, savo teisiniu patarėju renkasi konkrečios teisės srities ekspertą, o kontorų prekės ženklas tampa vis mažiau reikšmingas.

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

„Mažesnės kontoros neretai yra efektyvesnės, kas itin svarbu tuose verslo sektoriuose, kuriuose greitis yra lemiamas veiksnys“, – teigia L. Čereškaitė–Kinčiuvienė.

„Averus“ Klaipėdos biuro partnerės Reginos Derkintytės–Kaupienės manymu, butikinių teisės kontorų patrauklumą patyrusiems teisininkams didina kitoks verslo modelis nei didžiosiose bendrovėse.

„Mūsų kontoroje įprasta, kad teisininkai gali reguliuoti savo darbo valandas, darbo krūvį, o pelną dalinamės ne tik su partneriais, bet ir su patyrusiais teisininkais. Tai suteikia galimybę kvalifikuotiems kolegoms neužstrigti ilguose karjeros koridoriuose, kurie būdingi korpororatyvėms kontoroms. Gera atmosfera šiais laikais yra ne mažiau svarbi nei motyvuojantis atlygis – šis verslo modelis mums jau dešimtmetį sėkmingai pasiteisina“, – komentuoja R. Derkintytė–Kaupienė.

„Averus“ šiuo metu dirba 19 darbuotojų. Tarptautinis teisės žinynas „Legal 500“ jau ne vienerius metus pripažįsta „Averus“ viena pirmaujančių advokatų kontorų Lietuvoje aviacijos, laivybos bei transporto, ginčų ir nekilnojamojo turto srityse.

Parengta pagal „Averus“ pranešimą spaudai


2019-10-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt