P0

Spyglys

Tikrai pažaliavo*

Spyglys
2019-10-03


Pasiskaitė Spyglys, ką „Atvira Klaipėda” prirašė apie trečiadienio miesto Tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto posėdį ir jo metu vykusį buvusio uosto generolo Arvydo Vaitkaus benefisą Skulptūrų parko tema, ir dar sykį suprato, kad nėra nieko, ko negalėtų pakeisti apsisprendimas tapti politiku.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Akivaizdu, kad dabar kažin ar mieste rasi žalesnį politiką nei gerbiamas Arvydas. Ir jis tikrai net su kaupu dabar pateisina Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos liniją, pagal kurią ir atkeliavo iki pirmosios politikos lygos bei tikriausiai nebejotinai kitų metų rudenį kels sparnus į aukščiausiąją. Krenta kryžiumi dabar Arvydas už kiekvieną savaime išaugusį Skulptūrų parko medelį, o juk dar visai neseniai buvo toks užkietėjęs išorinio uosto, kuris neabejotinai pareikalaus ir dalies Girulių miško medžių (nes traukiniai ir vilkikai juk oru dar neskraido), idėjos šalininkas ir plėtotojas Nr. 1…

O naujojoje kovoje už žalią Klaipėdą puikiai į sąjungininkus jau tinka ir, pavyzdžiui, Virginija Jurgileviečienė, dar neseniai vadinusi tuometinį uosto generolą didžiausiu miesto priešu, sugalvojusiu ne tik jį uždusinti ir visai uždulkinti, bet ir visą pajūrį iki pat Melrnagės sunaikinti.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2019-10-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt