P0

Švietimas

Kolegija skleidžia žinias apie „Erasmus+“ programą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-04


Klaipėdos valstybinė kolegija vykdo projektą „Erasmus+ Lietuvos mokykloms”, kurio metu skleidžiamos žinios apie „Erasmus+“ programą.

Projekto vykdytojai jau aplankė aštuonias mokyklas: Skuodo Pranciškaus Žadeikio, Mosėdžio gimnaziją, Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnaziją, Kulių gimnaziją, Gargždų „Vaivorykštės” gimnaziją, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnaziją, Plungės Saulės gimnaziją ir Klaipėdos „Aitvaro” gimnaziją.

Švietimo vidus

Artimiausiu metu yra numatyti dar bent keturi vizitai į mokyklas.

Į renginius taip pat yra įtraukiami esami ir buvę „Erasmus+” studentai iš įvairių šalių.  Jie dalinasi savo patirtimi, patarimais.

Norėtys išgirsti daugiau apie „Erasmus+“ programą raginami susisiekiti su Klaipėdos valstybine kolegija el.paštu info@kvk.lt.


2019-10-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt