P0

Verslas

Vėl vyks grožio ir stiliaus parodos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-08


Spalio 18-20 dienomis „Švyturio” arenoje vyks jau penkioliktąjį kartą rengiama paroda „Grožis” ir paroda „Stiliuz 2019″.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Kiekvienas iš mūsų esame skirtingas – pradedant amžiumi, veido bruožais, odos, plaukų ir nagų būkle, baigiant spalviniu ar figūros tipais. Todėl užuot vadovavusis bendrais patarimais, kviečiame atrasti savo unikalų grožio receptą, kuris susideda iš jums konkrečiai tinkamiausių ingredientų. Dažnai yra gana sunku nepasiklysti tarp gausybės siūlomų produktų ar paslaugų, kurie mus atakuoja reklamose, ir atsirinkti sau labiausiai tinkamus produktus. Todėl, užuot pasirinkus bandymų kelią, kuris ne tik užtrunka, bet ir gerokai paplonina piniginę, siūlome atvykti į parodas ir pasikonsultuoti su profesionalais, kurie geriausiai išmano savo produktą ir dėl to parinks ir pritaikys jums tinkamiausiais priemones”, – pranešime spaudai rašo parodų organizatoriai.

Anot jų, reginio metu įvairių sričių profesionalai dalinsis žiniomis seminaruose bei mokymuose, gyvų konsultacijų metu jie padės atsirinkti tinkamiausius produktus.

Parodas organizuoja UAB „Expo Vakarai”.


2019-10-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt