Tirs Artūro Razbadausko elgesį

Politika
Avatar photoAtvira Klaipėda
2019-10-09

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Klaipėdos miesto tarybos nario Artūro Razbadausko elgesio.

Bus aiškinamasi, ar politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Tyrimas pradėtas nepritarus Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos Etikos komisijos atlikto tyrimo išvadai ir gauto pranešimo pagrindu.

VTEK vertins aplinkybes, kai A. Razbadauskas galbūt nenusišalino savivaldybės taryboje sprendžiant klausimus, susijusius su jo darboviete – Klaipėdos universitetu. Taip pat bus aiškinamasi, ar jis laiku savo privačių interesų deklaracijoje nurodė duomenis apie pareigų pasikeitimą Klaipėdos universitete.

Tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą.

Asmenys, pripažinti pažeidę Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus, vienerius metus nuo pažeidimo paaiškėjimo dienos negali būti skatinami, priimami, skiriami ar renkami į aukštesnes pareigas.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Pasirinkusiems elektros inžinerijos studijas skirs stipendijas

Energijos bendrovė „Ignitis grupė“ skatina šalies moksleivius rinktis elektros ir energijos inžinerijos krypčių studijas. Siekdama į energetikos sektorių pritraukti naujų ...
2024-05-23
Skaityti daugiau

Švietimas

Universitetas atgaivina sportinių šokių programą: ruoš ir trenerius, ir mokytojus

Pirmadienį Klaipėdos universitete (KU) pristatyta naujoji laisvalaikio sporto bakalauro programos sportinių šokių specializacija. KU po 10 metų pertraukos siekia susigrąžinti ...
2024-05-20
Skaityti daugiau

Spyglys

Liūdnas kaip Brisiaus galas medikų ataskaitų svarstymas*

„Gal yra dar pasisakymų, gal anekdotų dar?” – tokiu klausimu antradienį užbaigė Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdį jį vedęs ...
2024-05-08
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This