P0

Verslas

Klaipėdos pramonininkams – pripažinimo ženklai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-10


Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) savo veiklos 30-mečio proga pagerbė ir LPK 30-mečio garbės ženklu apdovanoti, konfederacijai, šalies verslui bei pramonei nusipelnę asmenys. Tarp jų – ir klaipėdiečiai.

Už didelį indėlį plėtojant Lietuvos pramonę ir verslą ženklas įteiktas Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Bega“ valdybos pirmininkui Aloyzui Kuzmarskiui.

Klaipėdos uosto kompanijos „Bega“ vadovas Aloyzas Kuzmarskis (centre) ir LPK prezidentas Robertas Dargis (dešinėje) kartu su ekonomikos ir inovacijų ministru Virginijumi Sinkevičiumi. 

A. Kuzmarskiui 2011-aisiais jau buvo skirta ir viena garbingiausių Petro Vileišio vardinė nominacija, kurią kompanijos „Bega“ vienas iš įkūrėjų ir ilgametis vadovas pelnė už indėlį plėtojant pramonės produkcijos eksporto apimtis, Klaipėdos uoste diegiamas pažangiausias technologijas, aktyvų dalyvavimą plėtojant Klaipėdos universiteto veiklą bei remiant mokslą ir kultūrą.

LPK 30-mečio ženklai taip pat skirti Vakarų medienos grupės valdybos pirmininkui Sigitui Paulauskui – už didelį indėlį plėtojant Lietuvos pramonę ir verslą ir UAB Klaipėdos konteinerių terminalas vadovui Vaidotui Šileikai – už profesinio vardo stiprinimą ir garsinimą asmeniniu pavyzdžiu.


2019-10-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt