P0

Kriminalai ir nelaimės

Bute aptikta beveik kilogramas kanapių, amfetamino ir kokaino

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-17


Klaipėdos apygardos teismą pasiekė dar viena su narkotikais susijusi byla.

Policija skelbia, jog šį kartą teisiama sutuoktinių pora – narkotikus platinęs 11 kartų už vagystes, viešosios tvarkos pažeidimą bei plėšimus teistas daugiabučio Minijos g., Klaipėdoje gyventojas ir jo anksčiau neteista žmona. Be sutuoktinių poros prieš teismą stojo ir kvaišalus įsigijęs anksčiau neteistas asmuo.

2017 m. už viešosios tvarkos pažeidimą nuteistam asmeniui bausmės vykdymas buvo atidėtas ir jam buvo paskirta probacija. Nuteistasis taip pat buvo įpareigotas dirbti ir nevartoti psichiką veikiančių medžiagų.

Jis buvo sulaikytas praėjusių merų gruodžio mėn., likus 5 dienoms iki išregistravimo iš probuojamųjų asmens duomenų registro termino.

Kratos sutuoktinių bute metu pareigūnai rado apie 900 g. pardavimui paruoštų ir neišfasuotų kanapių, kokaino bei amfetamino, grynųjų pinigų. Kaltinamasis iki šiol yra suimtas.

Dar vienos įtariamosios atžvilgiu tyrimas išskirtas į atskirą bylą. Jai inkriminuojamas padėjimas įsigyti narkotines medžiagas. Paskelbta įtariamosios paieška.

Ikiteisminį tyrimą byloje atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai,  valstybinį kaltinimą teisme palaikys Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis dideliais kiekiais turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 8 iki 10 metų.


  2019-10-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt