P0

Politikų tribūna

Kodėl negalime padėti Alytui? (7)

Audrius Petrošius, Klaipėdos miesto tarybos narys
2019-10-23


Man labai smagu matyti kolegos Vyčio Radvilos postą.

Galiu jį tik papildyti ir išplėsti.

Man nuoširdžiai gėda dėl nacionalinės valdžios reakcijos ir veiksmų, bandant suvaldyti šią, nepabijosiu žodžio, katastrofą. Labai apmaudu, kad ir mažesnių darinių, t.y. savivaldybių pastangos ir noras kooperuotis sprendžiant tokio pobūdžio problemas yra labai ribotas.

Klaipėda visai neseniai įsigijo itin modernią, vakuuminiu pagrindu veikiančią, gatvių valymo techniką, kuri siurbia viską, įskaitant ir kietąsias daleles.

Neįsivaizduoju geresnės galimybės Lietuvai parodyti pavyzdžio, kaip Vyčio minėtas pagalbos rankos ištiesimas kolegoms iš Alytaus – tokiu būdu ne tik padėtume Alytaus regionui, bet ir visai Lietuvai pristatytume savo naujausius pirkinius.

Atsižvelgiant į tai, kad Klaipėda viešųjų ryšių srityje neblizga, ar įsivaizduojate geresnę reklamą ir pačiam miestui, nei, pvz., žiniasklaidoje mirgantys straipsniai tema „Klaipėda siunčia moderniausią gatvių valymo techniką ekologinės katastrofos Alytuje padariniams likviduoti”? Mano akimis žiūrint – kur kas prasmingesnis technikos pristatymas visuomenei nei įprastas fotografijų padarymas ar juostų pakarpymas, nepaisant to, kad startas būtų padarytas ir ne mūsų mieste. O kur dar socialinio pavyzdžio, ekologijos bei kolegiškumo aspektai!


2019-10-23

7 komentarai “Kodėl negalime padėti Alytui?”

  1. Petrošiau, mažiau kalbėkite ir rašykite feisbuke, o veikite. Ką nuveikei per tą laiką? Perduok tą patį Radvilai. Ir kas per nesusipratimas įvyko, kad patekote į tarybą. Kalbėti moką visi, padaryk ką nors pradžiai, “išmanytojau”.

  2. Dėjo valdžia ant tokio piaro ir pagalbos. Kokiu budu iš to mašinų siuntimo eis ten babkiu pasidaryti? Nei jokio viešųjų pirkimo konkurso kur kainas eitu užkelti nei ką.

  3. mielas jaunasis politike, pries zarstydamas idejas, paskaitykite tu masinu naudojimo instrukcija, ES paramos reglamenta (sitos masinos pirktos uz ES lesas), arba bent pas operatoriu paklauskit, ar tai imanoma. Grazios idejos ir LT istatymai nevisuomet sutampa 🙂

    • klausimas ar LT istatymai reglamentuoja ignoruoti veiksmus del zmogaus saugumo?….na o instrukcijos bei operatoriai manau nepriestarauja masinu skirtai veiklai – valyti, plauti gatves, kam jos ir skirtos. Juk gatves ir Alytuje yra gatves. Nors galbut ES paramos reglamentai ir priestarautu tam….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt