P0

Transportas

Kaip važiuoti į Klaipėdos kapines? (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-31


Lapkričio 1–3 dienomis keičiasi eismo organizavimo tvarka Joniškės ir Lėbartų kapinių zonoje.

Siekiant išvengti transporto spūsčių, lankytojų transporto priemonės nukreipiamos ratu – eismas organizuojamas viena kryptimi. Tai negalioja visuomeniniam transportui.

Vyksiantiems automobiliais siūloma vadovautis laikinaisiais kelio ženklais, situaciją stebės policijos pareigūnai.

Automobilių vairuotojai, važiuojantys į Joniškės kapines iš pietinės miesto dalies, turėtų važiuoti Vilniaus plentu, Klaipėdos – Palangos keliu, Klemiškės arba Liepų gatve į Joniškės gatvę, važiuojantys į Joniškės kapines iš šiaurinės miesto dalies, turėtų važiuoti Liepų gatve ir sukti į Joniškės gatvę.

Individualių transporto priemonių eismas Joniškės gatve iš Mokyklos gatvės pusės bus draudžiamas. Šia kryptimi judės tik visuomeninis transportas.

Taip pat, siekiant išvengti transporto grūsčių, bus ribojamas individualaus transporto eismas nuo Rimkų viaduko Lėbartų kapinių link. Rekomenduojame lengvųjų automobilių vairuotojams į Lėbartų kapines vykti per Dovilus, toliau Ketvergius link Lėbartų kapinių. Nebijantys žvyrkelio gali važiuoti pro Kiškėnus, Dumpius į Lėbartų kaimą.

Lapkričio 1 d. į kapines įvažiuoti nuo 8 val. iki 11 val. bus leidžiama tik neįgaliesiems, turintiems pažymėjimus. Švenčių dienomis, siekiant išvengti transporto spūsčių prie pagrindinių Lėbartų kapinių vartų, keičiama transporto važiavimo tvarka – į kapines įvažiuojama pro centrinius vartus, išvažiuojama pro „plėtros“ vartus.

Transporto straipsnių vidus kompas

Daugiausia papildomų autobusų maršrutų ir reisų bus lapkričio 1 dieną: važiuos proginiai 99 (Jūrininkų – Joniškės), 111 (Geležinkelio – Lėbartų), 117 (Ligoninė – Lėbartų per Joniškės kapines), taip pat dažniau važiuos reguliariųjų 11, 17, 18 maršrutų autobusai.

Lapkričio 1 d. Taikos prospekte maršrutų Nr. 11 ir 111 autobusai kursuos kas 5-6 min., o piko metu, apie 10 val., – kas 4 minutės.

Martyno Vainoriaus nuotr.

99 maršrutu lapkričio 1 d. veš įprastai 9 maršrutu važiuojančios transporto priemonės, todėl atitinkamai bus išretinti 9 maršruto važiavimai.

Lapkričio 2 ir 3 dienomis proginiai maršrutai nebekursuos, tačiau dažniau važiuos reguliarių maršrutų autobusai.

KKT primena, kad į Joniškės kapines galima nuvažiuoti ir 21 bei 30 (tik darbo dienomis ir šeštadieniais) maršrutų autobusais, o Lėbartų kapines galima pasiekti pasinaudojus 11A, 11B, 28 ir 29 maršrutų autobusais. Ir jau šios savaitės darbo dienomis 11-uoju maršrutu važiuoja papildomas autobusas

Autobusų tvarkaraščiai yra paskelbti svetainės klaipedatransport.lt tvarkaraščių skiltyje.

„Atvira Klaipėda” savo ruožtu primena, kad šiemet pačiose kapinėse surasti kapus yra kur kas paprasčiau – mobiliajame telefone kiekvienas gali rasti tikslią Lėbartų ar Joniškės kapinėse palaidotų asmenų kapo vietą bei jos nuotrauką. Puslapyje https://kapines.klaipeda.lt/ užtenka tik suvesti mirusiojo vardą ir pavardę.  Prie kapinių vartų yra lentelės su QR kodu, kurį nuskenavus telefonu atsidarys paieškos puslapis, ten bus galima ieškoti kapo, o „Google Maps” arba „Waze” nuves iki jo.


2019-10-31

Vienas komentaras apie “Kaip važiuoti į Klaipėdos kapines?”

  1. Nu juodai supykde organizavimas…kur zenklai? Atvaziavus beveik i Lebartus pamatai zenkla grizti atgal🤨cia tyciojasi is visu ar kaip?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt