P0

Transportas

Klaipėdos viešasis transportas atvažiavo į „Google Maps“ (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-31


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) įvykdė prieš pustrečio mėnesio duotus pažadus – nuo šiol kelionę Klaipėdoje viešuoju transportu galima suplanuoti naudojant interaktyvaus žemėlapio „Google Maps“ plėtinį „Transit“.

Šis įrankis keleiviams padeda surasti patogiausią ir greičiausią maršrutą. Paslauga veikia planuojant keliones visais KKT autobusų ir maršrutinių taksi maršrutais.

Išmėginti kelionių planavimo įrankį galima apsilankius maps.google.lt ir paspaudus ties „Nuorodomis“. Į paieškos laukus suvedus pradinį adresą ir kelionės tikslą bei pasirinkus kelionę „Viešojo transporto maršrutu“, paieška pateiks kelionei tinkamus viešojo transporto maršrutus, kelionės trukmę ir visą jos eigą.

„Google Maps Transit“ plėtinį galima pasiekti ir tiesiogiai, naršyklės lauke suvedus adresą maps.google.lt/transit

„Google Maps Transit“ yra „Google Maps“ plėtinys, skirtas planuoti asmenines keliones viešuoju transportu. Tam tikrų vietovių žemėlapiuose, greta jau įprastų maršrutų automobiliu ir pėsčiomis, pateikiama ir kelionės viešuoju transporto alternatyva, nurodant artimiausias viešojo transporto stoteles, kelionės tikslui pasiekti reikalingų maršrutų transporto priemones ir kelionės trukmę nuo durų iki durų.

„Google Maps Transit“ plėtiniu galima naudotis prisijungus tiek per asmeninius kompiuterius, tiek ir per kitus išmaniuosius prietaisus, palaikančius „Android“ ar „iOS“ informacines sistemas.

KKT buvo kilę sunkumų diegiant tokią paslaugą ir dėl to, kad „Google” nelabai „toleruoja” tokius žiedinius maršrutus, kaip pavyzdžiui 23-iasias, vežantis ratu Ligoninių miestelis – Aukštkiemiai – Ligoninių miestelis.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2019-10-31

  2 komentarai “Klaipėdos viešasis transportas atvažiavo į „Google Maps“”

  1. AvatarReni (IP: 46.11.75.240)

   Chm? Kitur ir zigzaginius maršrutus toleruoja, o čia sudėtinga suvesti visas stoteles iš eilės nuo pradžios iki pradžios. Ach tas googlas, nepatinka jam turbūt lietuviai, aikštijasi.

  2. AvatarStorba (IP: 88.119.136.87)

   Bet kokia nauda iš to, kai autobusai, o ypač 9, važiuoja kada nori. Autobuso atvykimas nurodytu laiku (net įskaičiuojant paklaidą) greičiau yra išimtis, nei įprastas dalykas. Ir dar po to visokie poškos antakį pakėlę stebisi, kad klaipėdiečiai nenoriai naudojasi viešuoju transportu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt