P0

Fotoreportažai, Miestas

Teatro aikštę vėl okupavo moliūgai (3)

Gintarė Šimtininkaitė, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2019-10-31


Ketvirtadienio vakarą Klaipėdos senamiestis jau penktus metus iš eilės nušvito naktiniais moliūgų žibintais.

Senamiesčio moliūgų šventė antrą kartą surengta Teatro aikštėje. Kiekvienas atėjęs į ją galėjo ne tik pasigrožėti įdomiausiais iš moliūgo išpjaustytais žibintais, bet ir paragauti įvairiausių gėrimų, užkandžių ar įsigyti rankdarbių. Mažiausiems šventės dalyviams buvo siūloma išsipaišyti veidus.

Vienas pagrindinių renginio akcentų – gražiausio moliūgo rinkimai. Šiame konkurse dalyvauti galėjo kiekvienas. Dalis dalyvių moliūgus skaptavo namuose, o štai tie, kurie savo moliūgo neturėjo, tai padaryti galėjo Teatro aikštėje įrengtose kūrybinėse dirbtuvėse. Renginio organizatoriai šventės dalyviams parūpino 600 kg moliūgų, kad kiekvienas norintis galėtų sukurti savo šviesos žibintą ir užregistruoti jį konkursui. Gražiausio moliūgo rinkimai vyks socialiniame tinkle „Facebook” platformoje.

Vienoje iš Teatro aikštėje įrengtų palapinių, renginio dalyviai buvo kviečiami susipažinti su Amerika bei iš jos kilusiu Helovinu. Kiekvienas norintis galėjo atlikti testą ir pasitikrinti savo žinias. Pasak renginio organizatorių, būtent amerikietiškas helovinas ir įkvėpė šią jau tradicija tampančią šventę.

Gintarės Šimtininkaitės nuotr.


2019-10-31

3 komentarai “Teatro aikštę vėl okupavo moliūgai”

  1. Klaipeda jau niekuomet nebegyvuos senamiestyje, visas miestas telpa Akropoli ir Bige, o senamiesti net triuksmaut draudziama po 8:D Ar atsiras narsuolis valdzioje kuris spjaus senamiescio gyventojams i veida ir panaikins bet kokius ribojimus verslui? Abejoju, nes 100 interesantu zmoniu nuomone Klaipedoje yra auksciau uz viso miesto interesus. Laimei vyriausybe nors protinga, mato, kad visai liberalai nustekeno miesta, tai bent uosta ples, nes cia dar 10 metu ir greit liks kaip Silutej.
    Tursitu rekordai sakot? Ka veikt mieste, kai islipus is laivo per kazkokius krumynus nuejus i senamiesti, susiplesai savo batus, bevaiksciodamas senamiescio grindiniu, kurio nieks netvarko amzinai ir viskas kur gali nueit tai 2 kavinukes ir tos ciliako lygio:DD Tai viskas kas i pagalba – atvaro vargsas verslininkas palapine dienai pasistato ir salyku pakepa uz 10 € nes atsidaryt restorana tai mirties nuosprendis.

  2. O man tai buvo panašu į pigiâ kaziuko mugę:( tragiško vaizdo palapinių prekybininkų daugiau nei moliūgų:(
    Muzika parinkta neapgalvotai.
    Apšvietimas tas pats kaip per visas metų šventes:(

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt