P0

Spyglys

Idėja Kalėdoms* (2)

Spyglys
2019-11-15


Po to, kai miesto valdžia ir organizatoriai ketvirtadienį paskelbė, kaip šiemet pasitiksime Kalėdas, Spygliui galvoje kilo pasiūlymas.

Jo nuomone, šiemet eglutę galima papuošti ir ties Šilutės plento bei Kauno gatvės sankryža. Juk jau gana ilgai statybininkų dėka ten daug žmonių susirenka kasdien, stovi spūstyse. O tą metalinę atraminę sienutę galėtų girliandomis papuošti.

Kadangi darbus vykdantys kaimiečiai iš „Hidrostatybos” jau mėnesį vėluoja atiduoti eismui apsisukimo vietą, akivaizdu, kad darbus geriausiu atveju baigs tik prieš Kalėdas. Tai kodėl bent jau taip nepraskaidrinus vairuotojų kasdienybės?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2019-11-15

2 komentarai “Idėja Kalėdoms*”

  1. kiek mačiau buvo projektas iš kauno gatvės į šilutes pl šviesoforinę sankryža daryt

  2. Vis dar turiu vilties, kad toje vietoje padarys normalią šviesoforu reguliuojamą T formos sankryžą? Bet aišku, kur čia su tokiom utopijom – ir toliau po rekonstrukcijų viską gražins į pasenusius tarybinius šplanavinus, lyg šie būtų kažkokie etaloniniai.. Beviltiška.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt