P0

Spyglys

Valdymas bus paslikas* (2)

Spyglys
2019-11-15


Savivaldybės strategė Indrė Butenienė pranešė kartu su savo naujuoju viršininku Gintaru Neniškiu siekianti „horizontalaus valdymo“.

Spyglys visada stoja lietuvių kalbos pusėn, todėl nacionaline kalba paaiškinsime, kas turėta galvoje: siekiama pasliko valdymo. Nepakankamai paslikas yra dabar, štai koksai rūpestis, štai dėl ko ietys ten laužomos.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2019-11-15

2 komentarai apie “Valdymas bus paslikas*”

  1. Spyglis tiksliai ivardino kad Buteniene siekia horizontalaus valdymo. Bet tam nepriestarauja ir Neniskis. Su skyriaus vadovaus nereiks tiek vargti. Departamentu direktoriai pagal ranga buvo auksciau uz Buteniene. Ben taip pasiaukstino pareigose.

  2. Spyglys, kuris dalyvavo visuose komitetuose, išklausė daug kartų Direktoriaus ir jo komandos naujos struktūros pristatymą, paprastai ir suprantamai paaiškina, kad administracijos struktūra buvo pusiau paslika, o po reformos bus pilnai paslika, t.y. tiek suvargusi, jog gulės amžinai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt