P0

Spyglys

Vargas dėl reklamų* (2)

Spyglys
2019-11-16


Ketvirtadienį į spaudos konferenciją, vykusią ant „Akropolio ledo”, susirinkę televizininkai griebėsi už galvų: paaiškėjo, jog pranešti savo žiūrovams apie būsimus kalėdinius renginius uostamiestyje jie negalės, mat visa ledo arena išmarginta reklamomis.

Viena laimė, kad ir operatoriai, ir žurnalistai pasirodė besą ne iš kelmo spirti – ir tūpėsi, ir klaupėsi filmuodami bei prelegentus kalbindami, kad tik, neduok Dieve, nė mažiausias svetimos reklamos lopinėlis nešmėsteltų jų brangiai kainuojančio eterio ekrane!

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-11-16

2 komentarai apie “Vargas dėl reklamų*”

    • Tai gal įstatymų reikalavimai yra vėjiniai ir priimti asmenų kurių galvose tie patys vėjai pučia? Ir beje, kas per įstatymų reikalavimai draudžiantys matomoje aplinkoje būti reklaminiams stendams nesusijusiems su alkoholio ar tabako gaminiais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt